Kontakt

Välkommen att kontakta någon av våra kunniga rådgivare.

Marcus Nyström

VD
marcus@lpiv.se
0705 15 58 20

Mig kan man kontakta när man har processteknologiska frågor eller allmänna frågor om LPIV:s verksamhet samt specialkunskap inom mejerifrågor.
Anna Skaffman

Rådgivare
anna@lpiv.se
0708 29 09 45

Kontakta mig om du har frågor kring varumärke och identitet, kommunikation och marknadsföring inom traditionella medier såväl som digitala plattformar.
Cecilia Faktus

Rådgivare
cecilia@lpiv.se
0733 79 41 34

Kontakta gärna mig om ni har frågor om certifiering, livsmedelslagstiftning och nätverk.
Branschrådsansvarig för mejeri & ägg.
Malin Andersson

Rådgivare
malin@lpiv.se
0724 02 56 06

Kontakta mig gärna med era frågor kring personal och organisationsutveckling.
Oskar Lorentzon

Rådgivare
oskar@lpiv.se
0709 34 70 07

REKO-ringar, försäljning mot restaurang, företagande och produktion. Drivit företag i olika branscher, arbetat på restaurang samt lammproduktion. Driver Lida Fårfarm, administratör REKO-ring Borås, ordförande i Sjuhärads Fåravelsförening, LAG-ledamot i Leader Sjuhärad samt medlem i 7-häradsmat
Mattias Hjortenhed

Rådgivare
mattias@lpiv.se
0702 55 80 75

Carina Ombert

Ekonomi
carina.ombert@radgivarna.nu
0325 61 86 22

Huvudsakligt område: Ekonomi och fakturering för Lokalproducerat i Väst (ej rådgivning till företag)
Övriga engagemang: Konsult på Rådgivarna i Sjuhärad
Fredrik Folke

Teknik
fredrik@tivala.se
0500 10 59 61
Länk: Tivala